رویه های باز گرداندن کالا

 

 

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به تعویض و یا مرجوع محصولات

 

در صورت مشاهده مغایرت و تفاوت در کالای خریداری شده باید مراتب را طی مدت 24 ساعت از طریق سامانه های ارتباطی ذکر شده در قسمت تماس با ما به فروشگاه اینترنتی تک مرز اطلاع دهید.

– اگر مغایرت و تفاوت موجود با استفاده از مشخصات درج شده روی کالا نظیر رنگ و سایز قابل رویت باشد، کالا باید در وضعیت و حالت اولیه باشد و از آن استفاده نشده باشد.

– در صورتی که امکان تشخیص و مشاهده تفاوت و مغایرت در مشخصات کالا تنها با باز کردن بسته بندی امکان پذیر باشد، می باستی کالای خریداری شده فقط در بسته بندی ارجینال خود به تک مرز برگردانده شود، توجه کنید که وجود هرگونه آسیب دیدگی و یا نوشته های اضافی بر روی بسته بندی امکان استفاده از شرایط ضمانت بازگشت کالا را لغو خواهد کرد.

– ایراد و مغایرت مشاهده شده در کالا باید طی مدت 24 ساعت از طریق سامانه های ارتباطی درج شده در قسمت تماس با ما به فروشگاه اینترنتی تک مرز اطلاع داده شود، در صورتی که کارشناسان فروش تفاوت و آسیب کالا را تایید نکنند، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود و امکان بازگرداندن هزینه بازگشت به عهده خود مشتری خواهد بود.

-درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می شود که کفش و یا پوشاک خریداری شده در وضعیت اولیه خرید باشند و تنها تست شده باشند و هیچ گونه اثری از لکه، بوی عطر و یا بوی بدن وجود نداشته باشد و همچنین مارک و برچسب مخصوص کالا جدا نشده باشد، مشتریان باید در در اولین فرصت تا 24 ساعت پس از دریافت کالا درخواست خود را با ذکر شماره پیگیری سفارش به خدمات پس از فروش به تک مرز اطلاع دهید.

– اگر سفارش شما هنوز ارسال نشده باشد باید هر چه سریعتر مراتب را به دفتر فروشگاه تک مرز اطلاع دهید در صورت انصراف از خرید کالا پس از دریافت آن مشتری می بایست مراتب را حداکثر طی مدت هفت روز به فروشگاه اینترنتی تک مرز اطلاع دهد، در این موارد کالای خریداری شده در صورت پلمپ بودن و تایید کارشناسان فروش تک مرز قابل بازگشت خواهد بود، لازم به ذکر است بازگرداندن هدیه محصول نیز الزامی است، علاوه بر این درصورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود، توجه داشته باشید هر گونه تغییر در وضعیت محصول امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

 

در زمانهای حراج

 

– به دلیل سریع تمام شدن موجودی کالاها الویت با مشتریانی می باشد که پرداخت را بصورت آنلاین انجام داده اند.

 

وضعیت تحویل کالاهای قابل تعویض

 

– انواع کیف ها باید در شرایطی باشند که کیف کاملا سالم و به همراه تمامی پلمپ های پلا ستیکی و حجم دهنده های درون آن باشد.

– کفش های خریداری شده باید در شرایطی باشند که کف کفش سالم و تمیز بوده و تاشدگی و خراشیدگی نداشته باشد و همچنین کفش بوی طبیعی و اولیه خود را از دست نداده باشد.

– پوشاک چرمی و پارچه ای و البسه که محدودیت های تعویضی ندارند باید در وضعیت اولیه و نو یعنی عدم باقی ماندن بوی بدن، عطر و لکه و خط تا، دکمه و سایر ملحقات آن باشد.

– کالای خریداری شده باید در بسته بندی اصلی کالا به تک مرز بازگردانده شود، در صورت مخدوش بودن یا وجود نوشته های اضافی بر روی بسته اصلی امکان استفاده از شرایط ضمانت بازگشت کالا لغو خواهد شد.

– مشتریان محترم توجه داشته باشند به هنگام بازگشت کالا حتما برچسب و مارک کالا به صورت اولیه و آکبند وجود داشته باشد.

 

کدام کالا ها قابل تعویض نیستند

 

– لباس های زیر مردانه، زنانه و بچه گانه

– تمامی پوشاک نوزادان

– زیورآلات و اکسسوری ها مانند گوشواره، گردنبند، عینک، و ساعت و کلیه اکسسوری های مشابه

 

چگونگی ارسال کالای مرجوعی به شرکت توسط مشتری

 

– لطفا ابتدا با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش در نظر بگیرید، از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش خودداری کنید.

– مشکل را پشت فاکتور بنویسید و حتما فاکتور را به همراه کالا ارسال کنید، در صورت ارسال با پست رسید پستی را نیز به فاکتور ضمیمه و منگنه کنید.

– اگر کالا هدیه بود و فاکتور به درخواست خریدار همراه سفارش ارسال شده است، از پیش فاکتور ایمیل شده پرینت بگیرید، همچنین می توانید کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه ای بنویسید.

– کالا را حتما در جعبه یا کارتن اصلی خود قرار دهید و به خوبی بسته بندی کنید.

توجه داشته باشید بر روی جعبه نباید هیچ گونه برچسب یا نوشتن توضیحات آدرس یا هر مورد دیگری وجود داشته باشد و همچنین باید جعبه اصلی کاملا سالم و بدون پارگی و مخدوش بودن باشد در غیر این صورت ضمانت بازگشت کالا لغو خواهد شد.

 

روند و قوانین رسیدگی بعد از رسیدن و دریافت کالای مرجوعی مشتری توسط خدمات پس از فروش

 

– کارشناسان خدمات پس از فروش ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند، اگر ایراد با گفته مشتری مغایرت نداشته باشد، مشتری می تواند کالای خود را تعویض و یا کالای خود را با کالای دیگری جایگزین نماید و یا در صورت تمایل وجه به حساب مشتری واریز می شود.

– تعویض کالا بستگی به موجود بودن آن کالا در انبار شرکت دارد.

– اگر در طی فرایند بررسی و رسیدگی و تست کارشناسی برای تعویض کالا، موجودی جنس مورد نظر به اتمام رسد، تک مرز کالای دیگری را به انتخاب مشتری ارسال می کند یا وجه را به حساب مشتری واریز می کند.

– در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی محاسبه خواهد شد، بدین صورت که اگر جنس انتخاب شده جدید گران تر از جنس اولیه باشد تفاوت قیمت را مشتری و اگر کالای انتخابی ارزان تر از جنس اولیه باشد تفاوت را تک مرز پرداخت می کند.

– در صورت اتمام موجودی کالای مورد نظر و یا تغییر در قیمت آن به هنگام مراحل رسیدگی خدمات پس از فروش، تک مرز هیچ تعهدی بنا به تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا به عهده نمی گیرد، بلکه تنها تعهد باز پرداخت وجه درج شده روی فاکتور را می پذیرد

– خدمات رسیدگی پس از فروش بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری حداکثر تا یک هفته زمان خواهد برد.

 

محاسبه هزینه های ارسال

 

– در صورت سالم بودن کالا و یا تایید ایراد و آسیب دیدگی محصول توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، ضمانت بازگشت کالا مورد تایید خواهد بود و هزینه ارسال به عهده تک مرز خواهد بود

– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با شرکت پست باید همراه کالا به شرکت تک مرز ارسال شود.

– در صورت تایید نشدن ایراد توسط کارشناسان خدمات پس از فروش و یا انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به شرکت توسط مشتری خواهد بود.